Úvodní strana » Služby » Potisk textilu

Potisk textilu

Úvodní strana » Služby » Potisk textilu

Potisk textilu

Díky našim dlouholetým zkušenostem, nejmodernějším strojům na potisk textilu, velké kapacitě strojového parku a vysoké výsledné kvalitě jsme schopni uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Potisk textilu provádíme různými technologiemi, přičemž technologii volíme vždy podle typu zakázky či na přání klienta:

  • Flexotisk doporučujeme pro méně barevné potisky a pro kusové série.

  • Sublimace je velmi kvalitní a trvanlivý způsob potisku, který je ideální pro sportovní oblečení, jelikož nedochází ke změně vlastností a struktury textilu. Tuto technologii lze aplikovat pouze na bílý polyesterový textil.

  • Digitální transferový potisk nemá téměř žádná omezení. Je vhodný pro všechna materiálová složení textilu. Není omezený množstvím barev a hodí se i pro tisk fotografií. Digitální potisk lze využít při kusových i velkých sériích.

  • Přímý digitální potisk textilu je rovněž téměř bez omezení. Doporučujeme ho k potisku bavlněného textilu, zejména světlého. Pokud je tato technologie použita na světlý textil, potisk se stává součástí textilu a na omak není rozpoznatelný.

Většinu zakázek se snažíme realizovat v co nejkratším možném termínu, při nejvyšší výsledné kvalitě a to vše za velmi příznivé ceny.

Kontaktujte nás se svou poptávkou.

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.